«Основи інтелектуальної власності»

Український інститут інформаційних технологій в освіті (УІІТО) пропонує загальний курс «Основи інтелектуальної власності» (DL-101) для використання в режимі дистанційного навчання через Інтернет.

Конвенція Всесвітньої організації інтелектуальної власності (ВОІВ) «Інтелектуальна власність» включає права, які стосуються літературних, художніх і наукових творів, виступів виконавців, фонограм і програм ефірного віщання, винахід у всіх областях людської діяльності, наукових відкриттів, промислових зразків, товарних знаків, знаків обслуговування та торговельних назв і позначень, припинення несумлінної конкуренції, і всіх інших прав, які є результатом інтелектуальної діяльності в промисловій, науковій, літературній або художній областях. Матеріали курсу передані Україні Всесвітньою академією Всесвітньої організації інтелектуальної власності (ВА ВОІВ). Переклад з англійської на українську мову виконаний фахівцями Інституту інтелектуальної власності й права при Державному комітеті з інтелектуальній власності України.

Курс побудований по модульному принципі й складається з 11 модулів, кожний з яких присвячений окремій темі в сфері інтелектуальної власності. Інформація представлена як у текстовому варіанті, так і в аудіо-форматі.

Закріпленню вивченого матеріалу сприяє система тестів самоперевірки й автоматичного тестування.

Успішне виконання слухачем заключного тестування дає йому право на одержання сертифіката УІІТО.

У процесі дистанційного навчання слухачеві надається можливість спілкування з консультантом-тьютером курсу в інтерактивному режимі та за допомогою електронного листування.

Програма курсу

Назви тем

• Тема 1. Введення в інтелектуальну власність
  • Тема 2. Авторське право