Програма курсу розрахована на осіб, які займаються наукою, спілкуються з науковцями інших країн, працюють над спільними проектами, беруть участь у міжнародних наукових заходах тощо.

Навчання проводить автор програми, професор Пенсільванського університету,

Ph.D. ЗОЯ КОРСУН.

Слухачі забезпечуються навчальними матеріалами.

Навчання проводиться досвідченим викладачем - носієм мови.

Курс розмовної англійської мови для професійного зростання і побутового спілкування розраховано на 2 семестри (з жовтня по травень 2010-11рр). Заняття буде проводитись протягом 2-х годин по вівторках і четвергах. Перша група буде зустрічатися кожного вівторка і четверга з 16.00 до 18.00 (всього 4 години на тиждень). При достатній кількості учнів буде сформована друга група, яка також буде зустрічатися кожного вівторка і четверга з 18.00 до 20.00 (всього 4 години на тиждень). Курс буде проводитись англійською мовою. При необхідності для пояснення матеріалу буде здійснено переклад українською або російською мовами.

Основною метою даного курсу є досягнення належного мовного та слухового сприйняття в контекстах та ситуаціях, які виникають при контактах з англомовними іноземцями. Це досягатиметься різними способами. У слухачів курсу, напевно, будуть такі нагоди: спілкування з іноземними відвідувачами на робочому місці; подання презентації перед інвестором, участь в конференціях, ділових зустрічах, кава-брейках та обідах; заохочення до початку спілкування; представлення ідей і потенційних бізнес-проектів коротко і ефективно; вміння добре слухати, відповідати на питання і задавати свої.

Основна увага приділяється як контексту, так і значущим взаємодіям, для чого необхідно розвивати усвідомлення того, як ви сприймаєте іноземців і як вони сприймають вас. Ви навчитеся визначати їх потреби і усвідомите свої. При цьому поступово розвивається розуміння, можна навчитися спілкуватися з чітким почуттям реальної ситуації. Інші аспекти курсу будуть включати в себе наступне: повторення і подальший розвиток мовних навичок, а саме акценту, інтонації, лексики, використання граматики, навичок читання і публічніх виступів. Важливе значення матиме активна робота студентів у класі. Завдання для самостійної роботи включатимуть в себе наступне: студенти робитимуть голосові записи і щотижня здаватимуть їх на перевірку. Також будуть письмові домашні завдання і читання. Час від часу невеликі групи (2 або 3 студенти) зустрічатимуться не в учбовий час, щоб підготувати діалоги для їх подальшого подання класу. Переважно перед представленням діалогу студенти повинні зустрітися з вчителем для корекції своєї роботи. Це відбуватиметься приблизно два рази на місяць. При нагоді будуть запрошуватись гості. Такі зустрічі передбачають цікаві розмови, „живі“ діалоги, які важливі для слухачів курсу.
Примітки
1. Основними англійськими акцентами вважаються британський англійський та американський англійський. Хоча в сучасному світі використовується ще багато акцентів, в Україні британський англійський є одним з найбільш часто вживаних. Викладач курсу використовує переважно американський варіант англійської мови, хоча вільно володіє й британським англійським. Взагалі, надбання конкретного іноземного акценту не буде в центрі уваги даного курсу. Досягненням навчання буде гарна зрозуміла вимова, так необхідна для розвитку комунікацій та зв'язків

2. Потреби у підручниках, тощо, будуть обговорюватися на першій лекції. Кожен з вищезазначених пунктів може бути змінено.Корективи будуть внесені, якщо виникне така необхідність.

perverse.sex
Hide|Show