в форматі RSS

09-02-17 13:52

У Вінницькому НТУ почали навчання слухачі стартап-школи Sikorsky Challenge

7 лютого 2017р., 70 слухачів стартап-школи "Sikorsky Challenge Вінниця", які пройшли серйозний відбір, розпочали навчання у Вінницькому національному технічному університеті. Координуватиме цей процес міжнародний експерт у галузі ведення ІТ-бізнесу і бізнес-тренер Ігор Пеєр (Ізраїль).

Сайт Міністерства освіти і науки України

Сюжет на ТРК «ВІНТЕРА»

Інформаційний портал «Моя Вінниця»

Перша в Україні інноваційна екосистема Sikorsky Challenge майже три роки тому створена у Національному технічному університеті України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського».

Стартап Школа «Sikorsky Challenge» у ВНТУ є другою. Планується в Україні створити цілу мережу таких шкіл.

«Я не був впевнений, що нам вдасться реалізувати цю ідею навіть тоді, коли вже відбувалось у нас у ВНТУ урочисте відкриття. Не був впевнений, що зможемо залучити такого маститого тренера, як Ігор Пеєр. — Говорить автор ідеї створення стартап школи Вінниці, завідувач кафедри автоматики та iнформацiйно-вимiрювальної технiки ВНТУ, заслужений діяч науки і техніки України, член-кореспондент Академії педагогічних наук України, доктор технічних наук, професор Роман Квєтний. — Так, як Ігор Пеєр навчає організації і просунення стартапів, не навчає у світі ніхто. У нього створюються стартапи безпосередньо в процесі навчання».

Стати слухачем Стартап Школа Sikorsky Challenge мали змогу не тільки студенти ВНТУ — будь-хто, хто має вартісну ідею і прагне перетворити її в успішний бізнес.

Ректор ВНТУ, доктор технічних наук, професор Володимир Грабко:

«Рівно два місяці пройшло від урочистого відкриття стартап школи Вінниці дотепер, коли ми уже розпочинаємо навчання. Я бажаю, щоб ваші ідеї, які допомогли вам пройти відбір у стартап школу, знайшли свого бізнесмена, який їх фінансово підтримає. І бажаю, щоб ви тоді, коли ваші ідеї зроблять вас дуже багатими людьми, не забували про ВНТУ і теж фінансово підтримували нове талановите покоління!»

Очільник вишу наголосив, що Стартап Школа діє за підтримки Вінницької обласної державної адміністрації, Вінницької міської ради, а також провідних технологічних та ІТ-компаній регіону: Exadel, Epam, Delphi, Спільна справа, Конекс, ВТН, Astound Commerce, IncoreSoft.

«ВНТУ один з найкращих вишів України. — Констатує керівник сектору вищої освіти департаменту освіти і науки Вінницької обласної державної адміністрації Андрій Клапоущак. — Нині ВНТУ запускає проект світового рівня. Таких фахівців Україна нині дуже потребує».

Заступник Вінницького міського голови Владислав Скальський:

«Щоразу перебуваючи у ВНТУ, з гордістю наголошую, що це моя алма-матер. Проекти, подібні сьогоднішньому, оцінюємо як важіль для формування людей зовсім нового масштабу. Хочемо створити умови для реалізації найсміливіших інноваційних ідей тут у Вінниці. Хотів би бути на місці нинішніх юних слухачів стартап школи. Тим паче, що серед них точно є майбутні мільйонери!»

«Стартап Школа – новий формат у навчанні, що орієнтований на майбутнє. — Стверджує керівник Стартап Школи Sikorsky Challenge, завідувач кафедри інтеграції навчання з виробництвом ВНТУ, кандидат технічних наук, доцент Костянтин Коваль. — Він сприятиме всебічному розвитку особистості слухачів Школи та розвитку сектору інноваційного підприємництва Вінниці. Переконаний, що наявність такої форми навчання у Вінницькому національному технічному університеті спільно з провідними місцевими бізнес-компаніями є ознакою глибокого розуміння всіх учасників процесу важливості формування високоінтелектуального кінцевого продукту із значною доданою вартістю».

Заняття у Стартап Школі триватимуть до червня. Після завершення навчання «школярі» зможуть взяти участь у конкурсі проектів, переможці якого отримають фінансування своїх розробок.

Засновник і генеральний директор Open Innovation Incubator Be Next IT, співзасновник інноваційної екосистеми Sikorsky Challenge Ігор Пеєр:

«Підсівши на стартап, навіть якщо перший не вийде, людина зробить другий, другий не вийде — створить третій… Виживають сильніші. І сильніші не стільки за інтелектуальними якостями, а за наполегливістю, комунікативністю, здатністю оговтатися після невдачі і знову почати усе спочатку. Хлопці випускаються з одним проектом, а потім приходять показати те, що в них є нового. І я уже бачу сформованих, сильних бізнесменів, вони свою нову ідею представляють на значно вищому рівні, і в них я вже відчуваю партнерів, в котрих є чому повчитися мені самому. У них уже є той досвід, якого я не маю. Отаке виникнення синергії дуже важливе. Вона виникатиме і між самими учнями Стартап Школи. Це дуже цікаво і ефективно. Я певен — у нас усе вийде»

Ігор Пеєр переконаний, що у червні на випуску вінницькі стартапісти доведуть, що результативно провели 5 місяців навчання і покажуть вартісний продукт.

Фотогалерея  Відкриття Стартап Школи Sikorsky Challenge у ВНТУ